Hakkımızda

MKM ÇAPOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ  2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ham sunta satışı ile faaliyetlerine başlayan, 15 yılı aşkın tecrübesi ve sektöründe sunduğu güven duygusu ile kısa zamanda ürün yelpazesini genişletmiş ve bugünkü kurumsal kimliğine ulaşmıştır. Ticaret alanında prensipleriyle müşteri nezdinde güven kapısı haline gelen firmamız, mobilya ve inşaat sarf malzemeleri satışı konusunda bölgesinde hizmet vermektedir. Günün koşullarına uygun iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını devam ettiren MKM ÇAPOĞLU Orman Ürünleri; kaliteli ürünleri uygun fiyat avantajlarıyla sunmaktadır.

 

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

MKM ÇAPOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ   misyonu sürekli gelişimdir. Bu prensip çerçevesinde şirketimiz sürekli kendini yenilemeyi, hep ileriye, yeniye ve gelişime açık olmayı hedef almıştır.

HEDEFLERİMİZ

MKMÇAPOĞLU Orman Ürünleri olarak amacımız  Dünya piyasasına sağlam, dekoratif ve uzun ömürlü malzemeleri zengin çeşitlilik içinde ihtiyaç duyulduğu anda sizlere sunmaktır. İthal ettiğimiz ürünlerimizin var olan standartlar üzerinde ve stoklu olarak bulundurulması en önemli çalışma prensibimizdir. Projelerinizde, kendi bilgi ve deneyimlerimizle yanınızda olmak, hızlı ve zamanında teslimatla beklentilerinizi karşılamak ve bu çizgide devamlı olarak kendimizi geliştirmek temel hedefimizdir. Online olarak hakkımızda bilgi edinmek, ürünlerimizi incelemek ve sorularınıza yanıt vermek için internet dünyasında da yanınızdayız.

 

       
Mağazalarımız   Üretim   Markalarımız   Projelerimiz  
Showroom, İmalat, Şubeler   Firmamız bünyesindeki makinalar ve yapılan üretim   Firmamız bünyesinde satışıbulunan anlaşmalı markalar.   Firmamızın gerçekleştirdiği özel ve resmi projler